Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
SNACK TOSI
Schotels
Franse hamburgers
Broodjes
Kapsalons
Kebabs (klein)
Kebabs (groot)
Dürüms (mini)
Dürüms (maxi)
Burgers
Vegetarisch
Snacks
Frieten
Sauzen
Dranken
Schotels
Schotel frikandel
Klassieke frikandel geserveerd op een schotel met knapperige frietjes en verse salade.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel hamburger
Gegrilde hamburger geserveerd als schotel met goudbruine frietjes, salade en saus.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kip
Malse stukjes kip geserveerd op een schotel met verse frietjes, salade en saus.
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel
Smakelijke schotel geserveerd met knapperige frietjes, een vers saladegarnituur en saus.
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel miniloempia
Knapperige miniloempia's geserveerd op een schotel met frietjes, salade en saus.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel garnaalkroket
Goudbruine garnaalkroketten geserveerd op een schotel met verse frietjes en salade.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel mix
Heerlijke schotel met een variatie aan vleessoorten, geserveerd met frietjes en salade.
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel Mexicano
Pittige Mexicano snack geserveerd als schotel met verse frietjes en salade.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipcorn
Krokante kipcorn geserveerd op een schotel met goudgele frietjes en een frisse salade.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kaaskroket
Romige kaaskroketten geserveerd als schotel met knapperige frietjes en salade.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Franse hamburgers
Franse hamburger dubbel vlees
Smakelijke Franse hamburger met een dubbele portie sappig vlees op een zacht broodje.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Franse hamburger
Heerlijke Franse hamburger geserveerd op een zacht broodje met verse ingrediënten en saus.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje frikandel
Klassiek zacht of knapperig broodje met een traditionele frikandel. Lekker met saus naar keuze of als 'speciaal' met mayo, curry en uitjes.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje Mexicano
Een knapperig broodje belegd met een pittige, gekruide Mexicano-snack. Perfect te combineren met curry, mayo en uitjes.Broodje frikandel
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalons
Kapsalon mix
Frieten bedekt met een combinatie van twee soorten vlees (bijv. döner en kip), gesmolten kaas, verse ijsbergsla,
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip
Frieten bedekt met malse kipdöner of kipsnoepjes, gesmolten kaas, verse ijsbergsla en geserveerd met saus
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Frieten bedekt met gekruid döner- of shoarmavlees, gesmolten kaas, verse ijsbergsla en
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebabs (klein)
Kebab kip (klein)
Kleine pita kebab gevuld met malse, gekruide kipreepjes, verse groenten en saus.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab mix met friet (klein)
Kleine schotel met een variatie van gekruid kebabvlees, geserveerd met frietjes en verse salade.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab kip met friet (klein)
Kleine schotel met malse gekruide kipkebab, geserveerd met goudbruine frietjes en salade.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab (klein)
Smakelijke kleine pita kebab gevuld met gekruid vlees, verse groenten en saus.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab mix (klein)
Kleine pita kebab gevuld met een heerlijke mix van gekruid vlees, verse groenten en saus.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab met friet (klein)
Kleine schotel met gekruide kebab, geserveerd met knapperige frietjes en verse salade.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebabs (groot)
Kebab kip (groot)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab (groot)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab mix met friet (groot)
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab mix (groot)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab met friet (groot)
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab kip met friet (groot)
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüms (mini)
Dürüm (mini)
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm vegetarisch met feta (mini)
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kip (mini)
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm mix (mini)
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm vegetarisch met falafel (mini)
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüms (maxi)
Dürüm mix met friet (maxi)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm mix (maxi)
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kip (maxi)
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm vegetarisch met feta (maxi)
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm vegetarisch met falafel (maxi)
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm (maxi)
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm met friet (maxi)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kip met friet (maxi)
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burgers
Chicken burger
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fish burger
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bicky Burger
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarisch
Vegetarisch met feta (klein)
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarisch met falafel (groot)
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarisch met falafel (klein)
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarisch met feta (groot)
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Sito
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loempia
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kippets
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnaalkroket
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bitterballen
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaaskroket
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Miniloempia
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chix fingers
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipcorn
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Boulet
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frieten
Friet (groot)
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet (medium)
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet (klein)
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Loempia
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cocktail
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Brasil
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pikante
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pili pili
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry ketchup
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Americain
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mammoet
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bicky
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tartaar
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Look
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smoel
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samoerai
€ 1,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fanta Orange
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Zero
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Spa
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Coca-Cola
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta cassis
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Ice Tea
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Sprite
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Lemon
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Spa Bruisend
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Fanta strawberry kiwi
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Ayran
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,00/l, 0,25l
Tropico
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta exotic
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Istabul gazoz
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Online eten bestellen